Первушина, О. В. Вижити в початковій школі. Як? : книга  для розумних батьків : пер. з рос. / О. В. Первушина. – Харків : Основа, 2009. – 237 с. – (Краща книга про дитину).

Ні для кого не секрет, що початок шкільного життя – це серйозне випробування не тільки для юного школяра, але й для його батьків. У  дитини зявляються перші серйозні обовязки і завдання. А головне – у шкільні роки вона закладає фундамент своєї освіти і багато в чому – свого майбутнього життя. Існує небезпека, що через свою недосвідченість дитина може отримати в цей час масу страхів, комплексів і упереджень, які отруюватимуть усе її подальше життя.
Ця книга написана для батьків, щоб допомогти їм убезпечити своє недосвідчене дитя від усіляких подібних негараздів. Автор розповість, як правильно оцінити підготовленість малюка до школи, як вибрати школу і вчителя, як допомогти дитині адаптуватися у перші місяці навчання та подолати різного характеру труднощі і проблеми, що часом виникають у шкільному житті: конфлікти з однокласниками чи вчителями, небажання виконувати домашнє завдання, дитячу агресивність і та ін.
Крім батьків, дідусів та бабусь, цю книгу з немалою користю для себе прочитають і вчителі початкових класів та вихователі.

[Для батьків]

ЦДБ(мл), б/ф 02, 04, 08, 09, 10, 11, 14, 15, 16, 19, 24, 26, 28